Články


Zvláštní modely od Jeepu

2011-04-11 Přečteno: 4 430x

Velikonoční Jeep Safari

Každý rok pořádají Jeep a Mopar speciální akce pro své fanoušky. Jedna z nich se právě blíží – na 16. dubna je naplánován již 45. ročník Velikonočního Jeep Safari. V rámci této akce Jeep představí šest upravených modelů, Jeepu Wrangler – o třech z nich již víme více. Jsou to modely Renegade, Blue Crush a Pork Chop.

Jeep Renegade

Model Renegade je poháněn silným sportovním 6, 4 – litrovým HEMI V8 motorem, který produkuje 475 koňských sil. Motor je spojen se šestistupňovou manuální převodovkou. Renegade působí velice elegantním a sofistikovaným dojmem.

Jeep Pork Chop

Dalším modelem je Pork Chop, velice podobný modelu Jeep Wrangler Sport. Je však mnohem lehčí, a to díky pozměněným dveřím a nárazníkům. Uvnitř vozu nalezneme jasně červené lehké sedačky Sparco Chrono Road. Nechybí ani upravené odpružení, snížené čelní sklo a nová radiální kola. Pork Chop je poháněn 3, 8 – litrovým V6 motorem produkujícím 202 koňských sil.

Jeep Crush

Posledním modelem je Blue Crush, poháněný HEMI V8 Mopar motorem produkujícím 540 koňských sil. Toto opravdové monstrum nabízí dostatek závodního charakteru. Exteriéru dominují krátké hliníkové nárazníky, přední stabilizační tyč a 39“ pneumatiky, se kterými se nemusíte bát přejet ani přes skalnatý nerovnoměrný terén.

Ceny prozatím nezveřejněny

Ceny těchto ojedinělých modelů ani bližší technické specifikace Jeep prozatím nezveřejnil, více se pravděpodobně dozvíme až po skončení Velikonočního Jeep Safari. Stejně tak by měly být poskytnuty informace o zbývajících třech modelech této série. Modely jsou to však velice zajímavé a jistě potěší každého příznivce offroad vozů.

 

Zdroj : www.leftlanenews.com

Autor : Michaela

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články